PlayPause
previous arrownext arrow
Slider

Biz bu işe çekirdekten yetiştik. 16 yıldır sadece işimiz bina cam film kaplama, ofis cam film kaplama, plaza cam film kaplama, dükkan cam film kaplama, otel cam film kaplama, fabrika cam film kaplama, hastane cam film kaplama oldu. 2005 ten bu yana sadece tek amacım öncelikle müşteri memnuniyeti oldu. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.

Güneş Kontrol Cam Filmi
Güneş kontrol cam filmi adından da anlaşılacağı üzere güneşin yaz dönemlerindeki yüksek ısılarından ve zararlı UV ışınlarından korunmayı sağlar. Ferah ve geniş alanlarda ikamet etmek insana daha huzur verceğinden camların güneş kontrol cam filmi ile kaplanması alanlarda  bulunma olanağını daha da genişletmektedir.
Bilhassa cam kenarlarından genellikle yaz dönemlerinde uzak durulur ve insanların hareket edeceği alanlar bu sebeple daralır. Tam da bu noktada güneş kontrol cam filmi uygulaması iç mekanlara gölgelik alan kazandırılması açısından önem kazanır.
Güvenlik Cam Filmi
Güvenlik cam filmi uygulaması özellikle çocuklu ailelerin sıklıkla başvurdukları bir hizmettir. Güvenlik cam filmlerinin en önemli niteliği cam kırılsa dahi cam parçalarının etrafa saçılmaması olmaktadır. Cam üzerindeki tabaka cam parçalarını dağılmaktan korumaktadır. Böylece ortamda bulunan kişilerin yaralanma riskleri ortadan kaldırılır.
Güvenlik cam filmlerinde varolan solar versiyon ile de güneşten gelen zararlı UV ışınlarından koruma sağlanır. Gerek insan sağlığı üzerinde gerekse mekanlarda güneş alan mobilyaların solması gibi olumsuz etkilerden tam koruma sağlanır. Hem mobilyalar kısa zamanda eskimez hem de insan cildi güneş ışınlarından yıpranmaz.
Diğer bir ayrıntıda hırsızlık olaylarına güvenlik cam filmlerinin önlem oluşturması olmaktadır. Cam kırılsa dahi kolay kolay geçit vermediği için hırsızların engeli olur ve eğer mekan alarm sistemi ile de korunuyor ise zamanında müdahale edilebilmesi için mekan sahiplerine zaman kazandırır.
Dekoratif Cam Filmi
Mekanların iç ve dış düzenleemesinde yapılan çalışmalar  kadar camların dekoratif ve modern bir şekilde görünmesi de mekanlarda dekor uyumluluğunun yakalnmasını sağlar. Camlar birbirinden farklı tasarımlarla mekanlara şık bir görünüm kazandıracak olan ayrıntılardır. Dekoratif cam filmleri mimarların tasarımlarında sıklıkla tercih ettikleri detaylardır. Cam filmleri arasından en çok kullanılanı dekoratif cam filmi olarak karşımıza çıkar. Dekoratif cam filmlerini değerli yapan
Kalite
Güvenlik
Tasarım
üçgenleridir. Kalitesi ile uzun dönemli kullanım imkanı sağlar ve yıpranma gibi olgulara karşı dayanıklıdır. Güvenlik önlemi alarak dışarıdan gelen olumsuz etkenlere karşı sağlamlığını garanti eder. Tasarımı ile de kişilerin kendi düşüncelerini yansıtan, firmaların amblemlerini veya farklı şekillerde firmaların işlevini özetleyen ve sınırı olmayan tasarımlarla üretilebilen cam filmleridir.

« 1 arasında 3 »

error: İçerik Engelleme !!
Open chat