PlayPause
previous arrownext arrow
Slider

Mekanda Rahatlık İsteyenlere Çözüm Aynalı Cam Filmi

Güneş ve yüksek ışıktan etkilenme oranı minimum düzeyde olan aynalı cam filmi ile UV ışınlarında da korunursunuz. Sınıf olarak güvenlik kontrol filmi arasında yer alan uygulama ve kaplama sınıfında bulunmaktadır. Aynalı cam filmlerinden içeriden dışarı görebilirsiniz fakat dışarıdan içeriyi göstermez. Sizde dışarıdan özellikle de yoğun güneş ışığının vurduğu zamanlarda görünmek istemiyorsanız bu filmleri tercih edebilirsiniz. Özellikle; kafe, kuaför, ofis, ibadet yerleri, rezidans, dış cepheli kaplama vb. yerlerde çok tercih edilir. Aynı zamanda işyerlerinde ve evlerdeki tül, perde veya mobilya gibi eşyaların da solmasını engelleyici özelliğe sahiptir.

Güneş ışığını fazlaca vurduğu yerlerde özellikle rezidans, işyeri ve bloklarda kullanım kolaylığı bakımından büyük rahatlık sağlayacak ve ferah, rahat bir ortam oluşturacaktır. Garantili ve kaliteli olarak yaptığımız kaplama işlemimizde, 1. sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Aynalı cam filmi uygulamamız iş güvenliği mevzuatına göre uygun olarak yapılmaktadır.

Aynalı Cam Filmlerinin Özellikleri ve Sağlamış Olduğu Yararlar

Aynalı cam filmi uygulamalarında güneş enerjisi geçirgenliği %29, ışık geçirgenliği %18dir. Yansıma oranı ise %42, emilen ışık %49dur. Bu filmlerde aynı zamanda soğutma ve ısıtma sistemlerinde de %50 ye yakın enerji tasarrufu sağlarsınız. İşyeri, ev vb. için en kaliteli cam filmi uygulamaları, kaplamaları firmamız dahilinde en uygun fiyatlara yapılmaktadır. Kullanılan alanlarda hareketi sınırlandırmamak ve daha rahat hareket kolaylığı sağlamak için iç cephede tercih edebileceğiniz alternatif yollardan biridir. Bu şekilde örneğin; evinizin büyük bir kış bahçesi ve bu bahçeye açılan büyük bir camı varsa; rahatlıkla aynalı cam filmi uygulamasını uygulatabilir ve dışarıdan görülmeme rahatlığı yaşayabilirsiniz. Kullanım amaçlarına göre aynalı cam filmleri değişiklik göstermektedir. Dışarıdan görülmemek için kullanılmasının yanında aynı zamanda ayna görevi görmesi içinde tercih edilmektedir. Bu filmler evlerin, işyerlerinin vb. alanların güneşini yansıtma oranına bağlı olarak farklı farklı yansıtma oranı gösterecektir. 

Aynalı cam filmi özellikle bu konudan çok mustarip olan tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Aynalı cam filmlerimizin çeşitliliğini de gördüklerinde tam olarak aradıkları ve istedikleri çözüme kovuştuklarını dile getirmektedir. Bu noktada sizlere yardımcı olmaktan ve sizlerin istediklerini karşılamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Zengin renk çeşitlerimiz ve özellikli camlarımızın yer aldığı kataloglarımızı inceleyebilir veya bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Aynalı Cam Filmi Ne Amaçla Kullanılabilir? 

Pencere filmleri günümüzde altın çağı yaşıyor denebilir. Bu noktada aynalı cam filmi de nasibini alıyor. Premium olarak geçen filmleri en ince metelden seramikten üretilen cam filmleridir. Bunun nedenini seramiğin ısıyı emme gücünün çok iyi olması ve çok dayanıklı bir madde olmasıdır. Yalnızca pencere kaplamalarında değil elektrik hatlarında, uzay araçlarında tuvalet izolatör sistemlerinde de kullanılmaktadır. Pigment ve boyalı cam filmlerinin kısaltıldığı mekanlarda seramik iyi bir çözüm olmaktadır. Aynalı cam filmleri bu nedenle;

   – Mekanlarda dışarıdan görülmenin engellenmesinde ( içeriden dışarısı görülebilir)

   – Mekanlarda ısı yalıtımı sağlanmasında

   – Mekanlarda güneş ışınlarının emilmesinde

   – Mekenlarda estetik bir görünüm oluşturulmasına

   – Ayna işlevinden kaynaklı olarak tercih edilmektedir.

Bu noktada tüm taleplerinizin ve isteklerinizin karşılanması için garantili ve kaliteli olarak aynalı cam filmleri kaplama işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. 1. sınıf malzemelerden üretilen filmlerimiz, tercübeli işçiliğimiz ile de buluşunca ortaya güzel ve başarılı işlerimiz çıkmaktadır. Yılların birikimi ve tecrübesi ile güvenle hizmetlerimizi vermekteyiz. Bu noktada piyasada bulamayacağınız en uygun fiyatlara sizlere cam filmi uygulaması sunarak ihtiyacınızı ekonomik olarak sağlamaya çalışmaktayız. Bu noktada iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşmanız yeterlidir. Her müşterimiz ile tek tek ilgilenmekte isteklerini karşılamak için onları en ideal cam film uygulamalarımıza yönlendirmekteyiz. Mekanında ferah ve rahat ortam isteyenler için çözümlerimiz bitmez. Diğer cam film uygulamalarımızı da incelemenizi önerir ve sizler için en ideal olan film uygulamasını tercih etmenizi isteriz. Bu noktada bilgi ve tecrübelerimizden faydalanmak isteyebilir ve bizlere sorular sorabilirsiniz. Diğer bir adı güneş kontrol filmleri olan aynalı cam filmlerinin firmamızda birden fazla çeşidi ve rengi de mevcuttur. 

error: İçerik Engelleme !!
Open chat